top of page

 

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ "НАРОДНИЙ СУХПАЙ"

Доброго дня! Сьогодні ми хочемо розповісти вам про акцію "Народний сухпай", яка започаткована нами навесні 2022 року. Ця ініціатива створена з метою допомогти нашим військовим, які захищають нашу країну від ворога.

narodnyi_sukhpai

Кожну суботу ми збираємо продукти для наших захисників, які перебувають на передовій та далеко від своїх рідних та близьких. Кожен, хто бажає долучитися до акції, може принести консерви, енергетики, смаколики, каву і чай, сухі каші та супи, що стануть частиною сухпайків для наших захисників. Всі ці продукти можна самостійно запакувати в одноденний сухпайок для військового.

narodnyi_sukhpai

Однак, "Народний сухпай" - це не просто збір продуктів. Це також чудова нагода показати нашу підтримку військовим та висловити їм свої побажання. Можна написати на пакеті з сухпайком побажання чи намалювати малюнок, що стане приємним доповненням та підтримкою для наших воїнів.

У нас є фотозона, де кожен може зробити фотографію, щоб зберегти пам'ять про цей день. Грає музика, можна випити кави або чаю та поспілкуватися з нашими волонтерами.

narodnyi_sukhpai

Наша мета полягає в тому, щоб допомогти нашим військовим відчути підтримку та повернути їм трохи тепла у надважких умовах, в яких вони зараз знаходяться. Тому запрошуємо всіх бажаючих долучитися до акції.

Чекаємо на вас кожну суботу,  з 12.00 до 17.00, ВДНГ (2 корпус).

Перелік необхідних продуктів: 

– міцна кава у стіках

– цукор у стіках

– пакетований чай

– вологі серветки

– фруктові/овочеві пюре

– мівіна

– м'ясні консерви

– рибні консерви

– порційні супи швидкого приготування

– вівсяна каша порційна

– енергетик/вода 0,5

bottom of page