top of page

 

ПРО БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

У зв'язку із складною ситуацією, що склалася на території України внаслідок порушення цілісності державного кордону та суверенітету, вторгнення військ Російської Федерації та проведення бойових дій, з'явилася необхідність створення Благодійного Фонду "Трініті Україна". Його мета полягає у наданні допомоги бійцям Збройних Сил України, цивільному населенню та тваринам.

DSCF5908-1.jpg

 

За час війни фонд "Трініті" евакуював десятки дітей з їхніми батьками, сиріт, інвалідів, людей похилого віку, які залишилися без домівок та засобів на існування, як за межі країни, так і в межах України.

Крім того, фонд займається наданням продовольчої та медичної підтримки людям, які були вимушені покинути свої домівки. Особливе місце в діяльності фонду займає надання допомоги тваринам, які залишилися без господарів та мають важкі травми.

photo_2022-05-24 10.56.44.jpeg

 

Для військовослужбовців фонд виготовляє індивідуальні аптечки першої допомоги, сухі пайки, а також, завдяки партнерам, закуповує та передає на фронт автівки, генератори, дрони, одяг, взуття та багато іншого необхідного обладнання.

DSCF5806-1.jpg

 

ЗМІ ПРО НАС

 

Завдяки роботі ЗМІ, громадськість може дізнаватися про нові ініціативи та успішно реалізовані проекти фонду. Також ЗМІ допомагають залучати ресурси до фонду, контролюють його діяльність та зберігають довіру громадськості до нього. 

ПОДЯКИ
 

bottom of page