top of page

     Трініті та ще дві волонтерські організації разом з українськими зірками шоу-бізу та спорту відправилися до навчально-розвиваючого центру №2 у Чернігові аби привітати дітей з Великоднем. У цьому закладі до війни навчалося кількасот дітей, які потребують особливої уваги. Індивідуальний підхід до кожного пов'язаний з синдромами Дауна, розладами аутичного спектру, ДЦП тощо. Частину дітей вдалося евакуювати до Львова та закордон, інша ж частина дітлахів мужньо залишилася чекати на порятунок у підвалах разом з мамами та вихователями. 
     “Трініті” не раз допомагав гуманітарною допомогою жителям Чернігова, та дізнавшись про цих дітей вирішили приїхати особисто та влаштувати щось грандіозне. Для нормалізації життя центру  - привезли массу побутових речей, ліків та одягу. Для відчуття свята - паски, солодощі та іграшки. Для того, аби допомогти особливим дітям справитися зі стресом війни - музичний виступ переможця Х-фактору Олексія Кузнєцова. 
     А поки діти насолоджувалися виступом, “Трініті” говорили з вихователями центру та мамами дітей. Кожна історія вражала до глибини душі. Мужність з якою ці діти переживали бомбардування міста, та непохитність їхніх близьких вкотре надала нам наснаги аби фонд “Трініті” продовжував допомагати людям по всій Україні.

bottom of page