top of page

 

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ "НАРОДНИЙ СУХПАЙ"

«Народний сухпай» – це гарна нагода допомогти військовим, які боронять нашу країну.

Ми започаткували акцію «Народний сухпай» навесні 2022 року. З того часу ми кожну суботу чекаємо всіх охочих долучитися до допомоги нашим захисникам.

Ця ініціатива з'явилася з метою зібрати продукти для військових, які перебувають на передовій, далеко від своїх рідних та близьких. Кожен, хто приходить на цю акцію, може принести консерви, енергетікі, смаколики, каву і чай, сухі каші та супи, що стануть частиною сухпайків для наших захисників.

narodnyi_sukhpai

Всі ці продукти можна самостійно запакувати в одноденний сухпайок для військового. Таким чином ви зможете особисто долучитися і своїми руками зібрати допомогу для наших захисників, передати їм свою енергію і підтримку.

Однак, народний сухпай – це не просто збір продуктів. Це також чудова нагода показати нашу підтримку військовим та висловити їм свої побажання. Можна написати на пакеті з сухпайком побажання чи намалювати малюнок, що стане приємним доповненням та підтримкою для наших воїнів.

narodnyi_sukhpai

«Народний сухпай» можна відвідати з дітьми, вони можуть намалювати малюнки для бійців, чи принести зроблені власноруч подарунки та написати на них побажання для військових, які ми передамо разом з сухпайками хлопцям на передову.

У нас є фотозона, де кожен може зробити фотографію, щоб зберегти пам'ять про цей день. Грає музика, можна випити кави або чаю та поспілкуватися з нашими волонтерами.

narodnyi_sukhpai

Наша мета полягає в тому, щоб допомогти нашим військовим відчути підтримку та повернути їм трохи тепла та домашнього затишку у надважких умовах, в яких вони зараз знаходяться. Тому запрошуємо всіх бажаючих долучитися до акції «Народний сухпай» та внести свій вклад у нашу перемогу.

Чекаємо на вас кожну суботу,  з 12.00 до 17.00, ВДНГ (2 корпус).

Перелік необхідних продуктів: 

– міцна кава у стіках

– цукор у стіках

– пакетований чай

– вологі серветки

– фруктові/овочеві пюре

– мівіна

– м'ясні консерви

– рибні консерви

– порційні супи швидкого приготування

– вівсяна каша порційна

– енергетик/вода 0,5

bottom of page